Zbiórka dla „Gdańskich Domów dla Dzieci”

Uczniowie klasy I A LO organizują akcję charytatywną dla "Gdańskich Domów dla Dzieci".

Zbieramy:
1) artykuły szkolne (długopisy, ołówki, kredki, bloki, zeszyty, piórniki, plecaki itp.),
2) artykuły higieniczne (mydło w płynie, pasty do zębów, szampony, antyperspirant w kulce, proszki itp.)

Zbiórka potrwa do 20 marca 2017 roku.

Rzeczy prosimy zostawiać w recepcji u p. Alicji.

Klasa zawiezie wszystkie zebrane rzeczy do jednego z "Gdańskich Domów dla Dzieci".

Wszyscy uczniowie, którzy dołączą się do naszej akcji dostaną punkty dodatnie oraz naklejkę "Brawo Ty!"

Zachęcamy wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów do dołączenia się do naszej akcji 🙂

Pamiętajmy, że "człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi…" 🙂