Zbiórka darów na rzecz Domu Dziecka im. Korczaka w Gdańsku

Zbiórka darów na rzecz Domu Dziecka im. Korczaka w Gdańsku, ulica Abrahama 56. Akcja będzie trwała od 1 do 15 III 2018. Poniżej nformacja co zbieramy (powstała ona w porozumieniu z dyrektorem placówki).

środki higieniczne, takie jak:

pampersy SENI XS, S, M, pampersy wodne, pieluchy tetrowe, balsamy dla dzieci, szampony dla dzieci, płyny do kąpieli, chusteczki nawilżane, krem pielęgnacyjny dla dzieci,

art. papiernicze takie jak:

brystol biały i kolorowy, bibuła kolorowa, krepa, blok techniczny z kolorowymi kartkami, blok techniczny oraz rysunkowy, podobrazia, klej brokatowy oraz zwykły, farby: plakatowe, akwarelowe, tempery, farby do malowania rękami, nowe zabawki edukacyjne (wydające dźwięki, zawierające materiały o różnych fakturach, poruszające się), baterie R6 (paluszki) do zabawek dla dzieci oraz inne.

słodycze

środki chemiczne potrzebne do utrzymania czystości pomieszczeń

książki edukacyjne dla małych dzieci (np. bajki), kolorowanki, puzzle (do 20 – 30 elementów). 

line
copyright © 2011 by Magellanum