Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

Zapraszamy dnia 3 września 2018r. (poniedziałek) na uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019 w naszej szkole przy ul.Legionów 13a w Gdańsku.

Harmonogram dnia:

9.00     ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

10.00   Msza święta dla uczniów uczęszczających na religię

10.00   Wykład i warsztaty z etyki dla uczniów uczęszczających na etykę

Mszę św. będzie celebrować ks. mgr Dawid Szabowski. Tekst homilii zawiera obowiązkowe treści programowe dla wszystkich uczęszczających na religię.

Wykład i warsztaty z etyki wygłosi i przeprowadzi dr Sebastian Dama. Tematem przewodnim będzie „Etyka w życiu społecznym”. Podczas zajęć przedstawione zostaną obowiązkowe treści programowe dla wszystkich nieuczęszczających na religię.

Na mszy św. i wykładzie z etyki obecność jest obowiązkowa i ewidencjonowana dla całej społeczności szkolnej w tym: uczniów i rodziców oraz nauczycieli. Osoby wierzące zapraszamy do uczestniczenia we mszy św. zaś pozostałych zachęcamy do udziału w warsztatach etyki.

Rodziców uczniów prosimy o wsparcie tego zdarzenia powagą swojego autorytetu.

line
copyright © 2011 by Magellanum