Rozstrzygnięcie konkursu „Bohater Szkoły”

Tytuł Bohatera szkoły wraz z nagrodami: 100 punktów z zachowania, nagrodę niespodziankę (karta do empiku) oraz 2 wyjątkowe karty (karta bohatera szkoły do jednorazowego wykorzystania, gdy uczeń jest nieprzygotowany do zajęć. Wykorzystanie karty powoduje brak konsekwencji na danym przedmiocie) otrzymuje: WIWIANA LISAKOWSKA


Na Wiwianę zagłosował Patryk Chrostowski, który otrzymuje 50 punktów z zachowania oraz nagrodę niespodziankę(karta do empiku). Patryk opisał Wiwianę jako osobę na którą można liczyć, podkreślił, że wspiera innych w trudnych sytuacjach, uświadamia również, gdy ktoś popełni błąd. Jest ogromnym wsparciem, gdy ktoś ma zły humor.

Z nominowanych na wyróżnienie zasługuje również Klaudia Stempel oraz Patryk Kurszewski. Na Klaudię zagłosowała Kasia Lewadowska a na Patryka Jakub Milczewski.

DSC_0583

line
copyright © 2011 by Magellanum