REKRUTACJA"> REKRUTACJA

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum otwarte jest na wszystkich młodych ludzi, którzy chcą kontynuować edukację na poziomie ponadgimnazjalnym. Dla nas nie liczą się punkty ani pieniądze. W naszej hierarchii na pierwszym miejscu stoi człowiek.

Celem naszej szkoły jest zagwarantowanie opieki merytorycznej i psychologicznej wszystkim uczniom. Najważniejsze jest dla nas dobro młodzieży. Dlatego przy procesie rekrutacji przewidujemy odejście od opłaty wpisowej obowiązującej w innych placówkach. Z ulgi mogą skorzystać uczniowie, których rodzicie będą gotowi zaangażować się w życie szkoły oraz młodzież z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zapisy na rok szkolny 2016/2017 trwają – prosimy zgłaszać się jak najszybciej, gdyż połowa miejsc jest już zajęta!

Liczba miejsc jest ograniczona.