EGZAMIN MATURALNY

Celem każdego licealisty jest pozytywnie przejść egzamin maturalny. Celem Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Magellanum jest tak przygotować swoich uczniów, aby ten egzamin był jednym z najprzyjemniejszych w życiu.


Doskonale wiemy, że trening czyni mistrza, a bez odpowiedniego przygotowania każdy egzamin wydaje się być nie do przejścia. Nasi uczniowie już od pierwszej klasy mogą poznać swoje mocne i słabe strony w przeprowadzanym 3 razy do roku próbnym egzaminie maturalnym. Uzyskane wyniki pozwalają poznać braki uczniów i tym samym lepiej przygotować ich do egzaminu właściwego.


Kursy przedmaturalne


Chcąc zapewnić naszym uczniom, jak najlepsze przygotowanie merytoryczne i praktyczne mamy w swojej ofercie specjalnie opracowane kursy przedmaturalne z matematyki, języka polskiego, języków obcych (niemieckiego i angielskiego) oraz z historii sztuki, rysunku i malarstwa. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę – egzaminatorów oraz wykładowców uczelni.


Chcemy, aby jak największa liczba uczniów mogła wziąć udział w prowadzonych przez nas kursach przedmaturalnych, dlatego obniżyliśmy koszt uczestnictwa w zajęciach do 12 zł/h.


Pierwsze zajęcia planowane są na 1 października 2011 roku.

 

Poniżej linki do materiałów maturalnych:

 

 

 

 

line
copyright © 2011 by Magellanum