Drodzy Uczniowie!

Wiemy, że każdy z Was jest inny, ma inne zdolności, zainteresowania i ambicje, dlatego rozważcie naszą propozycję . Chcemy uczyć bez niepotrzebnych stresów, w miłej, przyjacielskiej atmosferze. Nasi nauczyciele mają dużą wiedzę i długoletnie doświadczenie, są mądrzy, życzliwi, gotowi pomóc w każdej sytuacji, potrafią dostrzec Wasze trudności i docenić Wasze starania. Służą pomocą w rozwijaniu własnych zainteresowań i pasji oraz osiąganiu życiowych celów. Postarają się zapewnić Wam atmosferę bezpieczeństwa, życzliwości i akceptacji. W naszej szkole wszyscy się znają i otaczają wzajemnym szacunkiem. Każdy uczeń ma prawo głosu, każdy może swobodnie wyrażać swoje poglądy, każdy ma szanse wykazać się różnorodnymi zdolnościami, dlatego każdego traktujemy indywidualnie. Jeśli marzy ci się szkoła w której:

• nie będziesz czuł się zagubiony,
  • Twoje problemy staną się problemami innych,
  • nie tylko będziesz zdobywał wiedzę, ale uczył się jak godnie żyć,
  • odsłoni się przed Tobą piękno świata i człowieka, będziesz żył, a nie tylko do niej chodził.

Zapraszamy Was do włączenia się w naszą społeczność.